آتش نشانی-اخبار حوادث و آموزش - امداد و نجات fire house NFSI - نرم افزار کاربردی حفاظت غیرعامل در برابر آت�

تماس 09102050323

logo-samandehi

آتش نشانی - امداد و نجات
شروع به فعالیت 23-5-92
دریافت مجوز 17-8-94
دارای مجوز
نشر دیجیتال برخط به شماره 2324 از مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال

و همچنین مجوز رسانه برخط اختصاصی با کد شامد 1-1-698164-65-3-1 از سامانه محتوای فضای مجازی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

 

دامنه های اختصاصی ما:
www.saveh125.ir
www.125saveh.ir


شماره های تماس مدیر سایت :

09102050323

09999901250

(کارشناس مدیریت و فرماندهی در حریق و حوادث آتش نشان مهرداد شاهرخ)

---------------------------------------

آدرس وب سایت تازه تاسیس آتش نشانی شهرصنعتی کاوه

www.kaveh125.ir

منوی اصلی

جشنواره وب

نرم افزار کاربردی حفاظت غیرعامل در برابر آتشسوزی برای اندروید

نرم افزار کاربردی انجمن متخصصان حفاظت در برابر آتش سوزی برای کمک به مدیران ساختمانها برای انجام بازرسیهای ساختمان و همچنین ارائه امکان ممیزی مناسب برای انجام ارزیابیهای خطرات آتشسوزی طراحی شد.
این نرم افزار کاربردی که به firesafetyfile موسوم است، مجموع های از چک لیستها را ارائه می کند که راهنمای کاربر در طی انجام بازرسیهای محلی برای حفاظت غیرعامل در برابر آتشسوزی هستند.
این نرم افزار به کاربر این امکان را نیز میدهد که درصورت لزوم یادداشت و تصویر اضافه کند. همچنین امکان خروجی گرفتن بهصورت فایل Excel یا pdf و پیکربندی آن برای تطابق با الگوهای فعلی گزارش وجود دارد که موجب صرفه جویی بسیاری برای کاربر در زمان تهیه گزارشهای بازرسی ساختمان میشود.
این برنامه کاربردی در حال حاضر به صورت نسخه آزمایشی رایگان ارائه میشود و انجمن متخصصان حفاظت در برابر آتشسوزی مایل است از طریق آن نظرات کاربران را جویا شود. (برای درخواست دسترسی به این نرم افزار کاربردی لطفاً با ایمیل firesafetyfile@asfp.org.uk مکاتبه کنید)برنامه firesafetyfile مبتنی بر «راهنمای انجمن برای انجام بازرسی حفاظت غیرعامل در برابر آتش سوزی برای ارزیابان خطرات حریق » است.
مخاطبان این راهنما، ارزیابان خطرات آتشسوزی و افرادی هستند که مستقیماً  در طراحی، نصب و نگهداری حفاظت غیرعامل در برابر آتش سوزی نقش دارند.
این راهنما دستورالعملهای کاربردی و گویا را برای شناسایی و بازرسی انواع حفاظت غیرعامل در برابر آتشسوزی که طبق قوانین انگلستان، بخشی از ارزیابی خطرات آتش سوزی به شمار می روند، به مخاطب ارائه میدهد.
نسخه چاپی کتابچه راهنمای مزبور در قطع A5 و با صحافی شکیل فنری به قیمت ۲۰ پوند به علاوه ۵/ ۲ پوند هزینه بسته بندی و پست عرضه میشود.
نسخه رایگان PDF این راهنما نیز از پایگاه اینترنتی انجمن متخصصان حفاظت در برابر آتشسوزی به نشانی www.asfp.org.uk قابل دریافت است.
همچنین انجمن متخصصان حفاظت در برابر آتشسوزی، کانال فیلم جدیدی را برای تماشای رایگان فیلم به صورت آنلاین راه اندازی نموده اند.
تهیه شش فیلم دیگر نیز برنامه ریزی شده است.
هر یک از این فیلمها به یک نوع از گروه محصولات حفاظت در برابر آتش سوزی میپردازند و ویژگیهای اصلی ایکه هر ارزیاب خطر حریق باید هنگام انجام ارزیابی ساختمان یا ارزیابی خطرات آتش سوزی به آنها توجه کند را شرح میدهند.
در حال حاضر دو فیلم که معرفی کننده حفاظت غیرفعال در برابر آتشسوزی و ارزیابی خطرات آتش سوزی هستند از نشانی زیر قابل مشاهده هستند.
www.asfp.org.uk/webdocs/ASFP%20Video%20library.php

نرم افزار کاربردی حفاظت غیرعامل در برابر آتشسوزی برای اندرویدrnrnنرم افزار کاربردی انجمن متخصصان حفاظت در برابر آتش سوزی برای کمک به مدیران ساختما نها برای انجام بازرسیهای ساختمان و همچنین ارائه امکان ممیزی مناسب برای انجام ارزیاب یهای خطرات آت شسوزی طراحی شد.rnاین نرم افزار کاربردی که به firesafetyfile موسوم است، مجموع های از چکلیستها را ارائه می کند که راهنمای کاربر در طی انجام بازرس یهای محلی برای حفاظت غیرعامل در برابر آتشسوزی هستند.rnاین نرم افزار به کاربر این امکان را نیز م یدهد که درصورت لزوم یادداشت و تصویر اضافه کند. همچنین امکان خروج یگرفتن ب هصورت فایل Excel یا pdf و پیکربندی آن برای تطابق با الگوهای فعلی گزارش وجود دارد که موجب صرف هجویی بسیاری برای کاربر در زمان تهیه گزار شهای بازرسی ساختمان م یشود.rnاین برنامه کاربردی در حال حاضر به صورت نسخه آزمایشی رایگان ارائه م یشود و انجمن متخصصان حفاظت در برابر آت شسوزی مایل است از طریق آن نظرات کاربران را جویا شود. )برای درخواست دسترسی به این نرم افزار کاربردی لطفاً با ایمیل firesafetyfile@asfp.org.uk مکاتبه کنید( برنامه firesafetyfile مبتنی بر «راهنمای انجمن برای انجام بازرسی حفاظت غیرعامل در برابر آتش سوزی برای ارزیابان خطرات حریق » است.rnمخاطبان این راهنما، ارزیابان خطرات آت شسوزی و افرادی هستند که مستقیماً در طراحی، نصب و نگهداری حفاظت غیرعامل در برابر آتش سوزی نقش دارند.rnاین راهنما دستورالعم لهای کاربردی و گویا را برای شناسایی و بازرسی انواع حفاظت غیرعامل در برابر آت شسوزی که طبق قوانین انگلستان، بخشی از ارزیابی خطرات آتش سوزی به شمار می روند، به مخاطب ارائه میدهد.rnنسخه چاپی کتابچه راهنمای مزبور در قطع A5 و با صحافی شکیل فنری به قیمت ۲۰ پوند به علاوه ۵/ ۲ پوند هزینه بستهبندی و پست عرضه میشود.rnنسخه رایگان PDF این راهنما نیز از پایگاه اینترنتی انجمن متخصصان حفاظت در برابر آتشسوزی به نشانی www.asfp.org.uk قابلدریافت است.rnهمچنین انجمن متخصصان حفاظت در برابر آت شسوزی، کانال فیلم جدیدی را برای تماشای رایگان فیلم به صورت آنلاین راه اندازی نموده اند.rnتهیه شش فیلم دیگر نیز برنامهریزی شده است.rnهر یک از این فیل مها به یک نوع از گروه محصولات حفاظت در برابر آتش سوزی م یپردازند و ویژگیهای اصلی ای که هر ارزیاب خطر حریق باید هنگام انجام ارزیابی ساختمان یا ارزیابی خطرات آتش سوزی به آنها توجه کند را شرح میدهند.rnدر حال حاضر دو فیلم که معرف یکننده حفاظت غیرفعال در برابر آت شسوزی و ارزیابی خطرات آتش سوزی هستند از نشانی زیر قابل مشاهده هستند.rnwww.asfp.org.uk/webdocs/ASFP%20Video%20library.php
ارسال شده در مورخه : پنجشنبه، 28 مرداد ماه، 1395 توسط mehrdad  پرینت
کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):

مرتبط باموضوع :

 كمك‌های اولیه به هنگام ورود اجسام خارجی در بدن  [ ، -78 فروردين ماه، -621 ] 69017 مشاهده
 بیژن دفتری، پدر امداد و نجات ایران درگذشت  [ ، -78 فروردين ماه، -621 ] 1489 مشاهده
 نکات جالب درباره خودروهای آتش نشانی  [ جمعه، 5 آذر ماه، 1395 ] 543 مشاهده
 15 نکته تجربی و علمی پیش بینی هوا:  [ شنبه، 12 فروردين ماه، 1396 ] 2321 مشاهده
 رنگ و ایمنی  [ جمعه، 28 آبان ماه، 1395 ] 620 مشاهده
 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نام شما: (ضروری): 
ایمیل شما: (ضروری): 
نظر:


:) ;) |) :- :( :0 :# *) ^) +)) :} |(( @: (:) :? :**
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]

امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها


 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب