تاریخ : ، -78 فروردين ماه، -621
موضوع : مربوط به سایت

امکانات سایت 27-11-92

به روز شدن امکانات سایت 7-6-93

با سلام

**بعد از گذشت یک سال از فعالیت سایت هم اکنون تعداد آمار بازدید از سایت به عدد 200,000 رسید.که آمار بازدید روزانه ما بین 800 تا 2000 در روز متغییر شد.

**بعد از راه اندازی سایت آتش نشانی ساوه به آدرس های www.saveh125.ir و www.125saveh.ir دامنه های سایت نیز به مدت یک سال دیگر تمدید شد.

** هم اکنون ما سایت مركز خدمات ایمنی و آتش نشانی شهر صنعتی كاوه را به آدرس www.kaveh125.ir را راه اندازی کردیم.

**یک گروه در سایت شبکه اجتماعی که زیر نظر سایت دانشجویان آتش نشانی ساوه است به بیش از 4000 عضو رسید.

**برنامه جدید ما این است که با همکاری چند استاد مرتبط با آتش نشانی و امداد نجات جواب سوالات شما را در سایت خواهیم داد.که  برای درج نظر اینجا کلیک کنید

**شما میتوانید مقالات خود را که در خصوص امداد نجات آتش نشانی و مباحث مرتبط میباشد را از طریق  درج مقاله برای ما ارسال کنید یا ایمیل کنید تا با تصویر و یا نام خودتان در سایت درج کنیم.

**به قسمت امکانات سایت علاوه بر قسمت وزن مطلوب برای شما ،تست هوش یک و تست هوش دو و لیست دارو ها و موارد استفاده و برترینها یک قسمت نیز با نام شگفت انگیز اضافه شد.

 

با تشکر از شما کاربران سایت

مدیریت سایت
با سلام\\\\\\\\r\\\\\\\\n\\\\\\\\r\\\\\\\\n**بعد از گذشت 5 ماه از فعالیت سایت هم اکنون تعداد آمار بازدید از سایت به عدد 50,000 رسید.که آمار بازدید روزانه ما بین 300 تا 1000 در روز متغییر شد.\\\\\\\\r\\\\\\\\n\\\\\\\\r\\\\\\\\n**بعد از راه اندازی سایت آتش نشانی ساوه به آدرس های www.saveh125.ir و www.125saveh.ir دامنه های سایت نیز به مدت یک سال دیگر تمدید شد.\\\\\\\\r\\\\\\\\n\\\\\\\\r\\\\\\\\n** هم اکنون ما سایت مرکز خدمات ایمنی و آتش نشانی شهر صنعتی کاوه را به آدرس www.kaveh125.ir را راه اندازی کردیم.\\\\\\\\r\\\\\\\\n\\\\\\\\r\\\\\\\\n**گروه زیر نظر سایت دانشجویان آتش نشانی ساوه نیز به 1000 عضو رسید.\\\\\\\\r\\\\\\\\n\\\\\\\\r\\\\\\\\n**برنامه جدید ما این است که با همکاری چند استاد مرتبط با آتش نشانی و امداد نجات جواب سوالات شما را در سایت خواهیم داد.

منبع این مقاله : :آتش نشانی-اخبار حوادث و آموزش - امداد و نجات fire house NFSI
آدرس این مطلب : http://saveh125.ir/160/امکانات-سایت-27-11-92/